Dublaj, çeviri ve seslendirme alanlarında hizmet veren BiberSA Prodüksiyon, dünyaca ünlü markalara profesyonel seslendirme castı ile dublaj hizmeti veriyor. Dublaj ve Çeviri günümüzde firmaların reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına çözümler üreten bir iş koludur. Dublaj ve Çeviri hizmetini işinde uzman dublaj ve çeviri ajansı ile yapmak işinize çözümün yanında büyük bir marka değeri kazandırıyor. Hangi iş kolunda olursanız olun sektörünüzle ilgili tanıtım filmi, reklam filmi ve diğer video projelerinizde farklı dillerden Türkçeye teknik İngilizce çevirmenler ile çeviri yapıp, dublaj castı ile seslendirmek önemli bir iş olarak karşımızda duruyor.

Seslendirme Sanatçılarıyla Dublaj Castı

Tanıtım filminiz için çeviri ve dublaj, Reklam filminiz için çeviri ve dublaj ve ya sadece çeviri hizmetleri vererek, video projenizin ne anlatmak istediğini tam manasıyla teknik olarak odaklanıp çözümler üretmekteyiz. Çeviri ve sonrasında ses bankamızdaki profesyonel seslendirme sanatçılarıyla dublaj castı oluşturularak dublaj işlemi gerçekleştiriyoruz. Dublaj aşamasından önceki adım olan çevirinin iyi yapılması çok önemlidir. Zira çevirideki bir yanlışlık hem anlam bozukluğuna hem de senkron problemlerini beraberinde getirecektir. Çeviri ve dublaj konusunda hizmet veren ajanslar arasından doğru ajansı bulmak ise size kalıyor.

Farklı dillerde prodüksiyonu yapılmış olan video projeleri Türkçe çeviri ile dublajı yapılıp yayına hazır hale getiriliyor. Bu işlemi yapan çeviri ve dublaj ajansları önemli bir sorumluluğu almış oluyor. BiberSA Prodüksiyon yabancı dilde hazırlanan bir videoyu Türkçe’ye çevirdiği gibi, Türkçe hazırlanan bir video projesini ise istenilen dilde çevirisi yapılarak, yabancı dilde seslendirme sanatçılarıyla dublajı yapılarak müşterilerine sunuluyor.