BiberSA Prodüksiyona gelen en sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Ajansımız sadece bu konuda eğitim almış ve tecrübeli olan seslendirmenler ile görüşme gerçekleştirir. BiberSA Prodüksiyon Profesyonel seslendirmenler ile çalışır. Eğer ses tonunuzun herkes tarafından takdir edildiğini düşünüyorsanız, bu konuda seslendirme kurslarına müraacat etmenizi öneriyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için, talep ettiğiniz hizmeti canlı destek kanalıyla ya da telefonda müşteri temsilcimiz yardımıyla tarafımıza bildirebilirsiniz.

BiberSA Prodüksiyon işinizi hazırladı ve işinizi/işlerinizi wav veya mp3 formatında teslim edecek. Mail yoluyla gönderdiğiniz reklam metinlerine aynı mail adresine iş teslimi sağlıyoruz.

BiberSA Prodüksiyon’dan eğer 10’lu ya da 30’lu paket satın almışsanız, reklam metinlerini tarafımıza nasıl göndereceğinizi size anlatalım. Kullanıcı adı ve şifrenizle siteye giriş yapıyoruz. ‘Profilim’ menüsünden ‘Dosya gönder’ sekmesine tıklayarak, bir veya birden fazla reklam metinlerinizi tarafımıza gönderebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken konu, Hizmet satın almadan reklam metni gönderemezsiniz. Bunun için önce ilgili hizmeti satın almanız gerekmektedir.

WhatsApp ile Hızlı Destek