fbpx

Radyo Haberleri

Radyo haberleri hizmetimizde, Türkiye’de ve yurtdışında yayın yapan uydu, karasal ve web radyolarına özel 6 bülten şeklinde radyo haberleri hazırlıyoruz. Radyo haberleri içeriğinde Türkiye ve Dünya gündeminden haberler, Para piyasaları, Spor ve Hava durumu yer almaktadır. Bültenlerin uzunluğu ise en fazla 5 dakikadır. Ayrıca radyolara sunduğumuz bir diğer hizmet ise yerel radyo haberleridir. Radyoların yayın yaptıkları bölgeden haberlerin yer aldığı yerel radyo haberleri özel olarak sunulmaktadır. Profesyonel haber spikerlerimizden seçebilir veya standart sesimizden hazırladığımız haberlere abone olabilirsiniz. Haber Seslendirme Ajansı olarak tarafsız haber kaynaklarından derlediğimiz haber bültenleri ile dinleyicilerinizi gündemden haberdar edin!

Haber Perfore Seslendirme

Haber Perfore Seslendirme hizmetinde saat 11.00 – 18.00 saatleri arasında tarafımıza göndereceğiniz televizyon haber perfore metinleri seçeceğiniz haber spikerleri tarafından ortalama 5 dakika gibi kısa bir sürede seslendirilip size ulaştırılır. Aşağıda haber perfore seslerinin örneklerini dinleyebilir, dilediğiniz sesi seçebilirsiniz. Haber perfore seslendirme Türkiye’de yayın yapan ulusal, yerel ve bölgesel televizyon kanallarının haber bültenlerine özel bir hizmetimizdir.

Sesli Gazete

Sesli Gazete isimli programımız günlük gazetelerin ilk sayfalarına yansıyan haberleri sizlerle buluşturmayı amaçlamaktadır. Deneyimli haber spikerleri tarafından seslendirilen Sesli Gazete her sabah 20-25 arası gazetenin ilk sayfasına yansıyan haberleri içermektedir. Seslendirilen gazeteler her biri ayrı ayrı ismiyle kaydedilmektedir. Bu sayede yayıncı kurumun dilediği gazeteyi yayınlamasına olanak tanınmaktadır. Sesli Gazete her sabah saat 8.00 da mail veya wetransfer ile teslim edilmektedir.

WhatsApp ile Hızlı Destek