Bibersa Prodüksiyon Hakkında

Bizi tanıyın: 1999 Yılında Türkiye Radyolarına Radyo Reklam Seslendirme hizmeti vererek başladığımız yolculuğunuzda Seslendirme Dublaj ve Reklam Filmleri hazırlayarak müşteri portföyünü genişlettik. Türkiye’de farklı sektörlerden bir çok kuruma Seslendirme hizmetleri ve Reklam Filmi desteği sunarak Medya Üretimi sektöründe yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. İnternet ve Sosyal medyanın oldukça hız kazandığı günümüzde gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Amacımız Medya Üretimi sektöründe Türkiye’nin en iyi Seslendirme yeteneklerini ve Seslendirme sanatçılarını Ses bankamıza dahil ederek müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onlara çözümler sunmaktır. BiberSA Prodüksiyon yerli seslendirmenlerin yanı sıra Dünya’nın farklı dillerindeki en iyi yabancı dil seslendirme sanatçılarını da sizlerle buluşturmayı amaçlamaktadır. Medya Üretimi sektöründeki Seslendirme hizmetleri talebinin yanı sıra müşterilerimize Reklam Senaryoları yazıp, Reklam Filmi, Video Prodüksiyon, Post Prodüksiyon hizmeti de vermekteyiz. Medya Üretimi sektöründe 1999 yılında başladığımız bu yolculuğumuza ilk günkü aşkla devam ediyoruz. Bundan sonra daha sık görüşmeyi arzu ediyoruz.

Reklamın gücüne inanıyoruz

Medya Üretimi sektöründe gerek televizyon ve internet reklamları gerekse radyo reklamları hala liderliğini sürdürmektedir. Hangi sektörde olursanız olun sektörünüzde öne çıkmak için mutlaka televizyon, internet ve radyo reklamlarına ihtiyacınız vardır. BiberSA Prodüksiyon sizi rakiplerinizin önüne profesyonel hazırlanmış reklamlarla ulaştırır.

Sorumluluğumuzu biliyoruz

BiberSA Prodüksiyon reklam çalışmasından önce rakiplerinizi analiz ederek, sizin için farklı ve özgün bir etki bırakacak reklamlar tasarlar. Bu sorumlulukla BiberSA Prodüksiyon bulunduğunuz sektörü araştırarak sizi tam anlamıyla tanıtacak içerik oluşturur. ‘Akıl duyguyla çalışır ‘ dan hareketle etki bırakacak reklamlar yapar.

Sizleri seviyoruz

Medya üretimi sektörüne yolu düşen herkes mutlaka BiberSA Prodüksiyondan hizmet almıştır diyoruz. Memnuniyetinizi sosyal medya aracılığı ile başkalarına, eleştiri ve şikayetlerinizi kendimizi geliştirmek için lütfen bize bildiriniz. Tüm değerli iş ortaklarımıza, Ses bankamızda bulunan yeteneklere ve sanatçılara gösterdikleri yakınlıktan dolayı teşekkür ediyor, sizi çok sevdiğimizi bilmenizi istiyoruz.

Nitelikli Ekibimiz


Birol Berber

Owner

Nermin Tutal

General Manager

Hande T.Demir

Vocal

Kadir Yücel

Director

Buse Kuru

Social Media

Kaan Salihoglu

Web Developer

WhatsApp ile Hızlı Destek