fbpx

Profesyonel Seslendirme

Profesyonel Seslendirme

Profesyonel Seslendirme hizmetinin doğru adresi BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj çalışmaları, Seslendirme Ajansı hizmetleri, Seslendirme sanatçıları, Profesyonel ses castı ve 15 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine Profesyonel seslendirme hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel seslendirme sanatçılarımız ile Santral seslendirme, Reklam Seslendirme, Kitap Seslendirme, Cast ve Stüdyo kayıt hizmetleri yaparak Medya üretimi sektöründe birçok firmaya seslendirme desteği veriyoruz. Seslendirme hizmetlerinin yanında her biri alanında profesyonel reklam metin yazarları, post prodüksiyon operatörleri ile reklam filmleri ve seslendirme projelerine kesintisiz destek veriyoruz.

Seslendirme ajansı olarak hizmetlerimiz arasında Türkiye’de birçok büyük markaya seslendirme sanatçıları ile ses verdik, vermeye devam ediyoruz. Seslendirme cast’ı haftanın 7 günü reklam filmi, tanıtım filmleri ve diğer seslendirme projeleriniz için seslendirme yapmak için sabırsızlanıyor. Seslendirme stüdyosunda bulunan son teknoloji ses ekipmanlarıyla yapım şirketleri, radyolar, televizyonlar ve medya üretimi sektöründe faaliyet gösteren freelans çalışanların seslendirme çözüm ajansıyız. Profesyonelliğimiz amatör ruhumuzdan geliyor. BiberSA Prodüksiyon olarak amatör ruhumuzu kaybedersek, çalışma aşkımızı da kaybedeceğimize inanıyoruz. Bu yüzden seslendirme hizmetlerine ilk günkü azim ve kararlılıkla devam ediyoruz.

Profesyonel Seslendirme Sanatçıları

Seslendirme Ajansları medya üretimi sektöründe faaliyet gösteren ve seslendirme dublaj işleriyle uğraşan ajanslardır. Prof olan ve prof olmayan olmayan seslendirme ajansları olarak ikiye ayrılırlar. Seslendirme ajansları seslendirme sanatçılarıyla müşteriler arasında aracılık eden ajanslar olarak bilinirler. Profesyonel seslendirme ajanslarında ise durum daha kapsamlıdır. Profesyonel seslendirme ajansları aracılık hizmetlerinin yanında medya üretimi sektöründe seslendirme ve dublajın yanında reklam metin yazarlığı, medya planlama ve seslendirme eğitimi gibi konularda da hizmet vermektedirler. Seslendirme ajansları profesyonel mahlaslarını yaptıkları seslendirme projelerinin çokluğuyla kendileri ilan ederler. Yaptıkları işler hakikaten takdir edilecek değerli projelerdir.

BiberSA Prodüksiyon İstanbul’da Seslendirme ajansı hizmeti veren önemli şirketlerin başında gelmektedir. Seslendirme projelerinin yanında reklam filmi hizmetleri, tanıtım filmi çekimi, reklam metin yazarlığı ve medya planlama konusunda uzman bir ekip ile çalışmalarını İstanbul Şişli’deki ofisinde devam ettirmektedir.

Seslendirme ajansı seslendirme cast’ında yer alan seslendirme sanatçıları farklı kaşe bedelleri yanında profesyonel referanslarıyla medya üretimi sektöründeki reklam ajanslarının, yapım şirketlerinin ilgisini çekmektedir. Seslendirme ajansı olmak beraberinde iyi dizayn edilmiş bir seslendirme stüdyosu, iyi ve kaliteli seslendirme ekipmanlarının yanında uzman bir ekip gerektirir. Profesyonel seslendirme ajansı olarak 15 yılını sektöre vermiş bir seslendirme ajansı olan BiberSA Prodüksiyon seslendirme projelerini Türkiye’nin en iyi sesleri ile yapmaktadır. Prodüksiyonu yapılmış bir milyonun üzerinde teslim edilmiş proje ile görsel ve işitsel yayın mecralarında profesyonelliğini sürekli olarak ilan etmiştir. Seslendirme ve Dublaj sektörüne gönül vermiş cefakar ve fedakar seslendirme sanatçıları profesyonel seslendirme ajansı hizmetleriyle medya üretimi sektöründe faaliyetlerine devam edecektir.

Profesyonel seslendirme dublaj ajans hizmeti İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde oldukça yaygın olduğundan, BiberSA Prodüksiyon ses bankasında en iyi sesleri bulunduran seslendirme ajansları profesyonelliğini ilan etmiştir.

WhatsApp ile Hızlı Destek