fbpx

Reklam Seslendirme Hizmetleri

Seslendirme mesleğinde; reklam seslendirmeleri oldukça büyük bir paya sahiptir. Medya üretimi sektöründe reklam ajansları, yapım şirketleri, freelance tasarımcılar kısaca sektörde faaliyet gösteren herkesin mutlaka bir işi seslendirme ajansına düşer. Çoğunlukla reklam seslendirme hizmeti talebinde bulunurlar. Reklam seslendirme hizmetlerini bizler üç kısımda ele alıyoruz. Radyo reklam, TV reklam, Sosyal medya reklamları seslendirme. Bu kategorilerden gelen reklamlar stüdyoda tercih edilen seslendirme sanatçısı tarafından formuna uygun şekilde seslendirilip müşteriye teslim edilmektedir.

Radyo Reklam Seslendirme

Radyo reklam seslendirme hizmeti Türkiye radyolarında yayınlanmak üzere hazırlanan radyo reklamlarıdır. BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı’nın bu hizmetinin içeriğinde sadece radyolarda yayınlanacak reklam üretim hizmeti verilmektedir. Reklam metinleri yazımı, seslendirme, ses tasarımı bu hizmetimizin içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır. Reklam seslendirme ajansı olarak hizmet verdiğimiz süre içerisinde Türkiye’de yayın yapan birçok radyo istasyonuna radyo reklam yapım hizmeti vererek çözüm sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Diğer seslendirme hizmetlerimiz için seslendirme hizmetleri başlığı altında yer alan uygun hizmeti seçip detayları inceleyebilirsiniz.

Reklam Seslendirme Fiyatı Hesaplama Aracı

Reklam Fiyatı Hesaplama
Reklama Fiyatı Hesaplama aracında hesaplanılan toplam tutar ortalama fiyatları temsil etmektedir. Projenizin seslendirme maliyeti ile ilgili kesin fiyat bilgisi almak için 0212 288 63 01 nolu telefondan müşteri hizmetleri temsilcimize ulaşabilirsiniz.
500TL

TOPLAM TUTAR:

{math_result} ₺

Televizyon Reklam Seslendirme

Televizyon reklamları seslendirme hizmetimiz, televizyon mecrasında yayınlanan reklamlara yapılan dublaj ve seslendirmeleri kapsamaktadır. Ses bankamızda bulunan seslendirme sanatçılarımız her biri farklı kaşe bedeline sahip olup, reklam metninizin ve ya reklam filminin uzunluğuna göre ücretleri değişmektedir. Televizyon mecrasında yayınlanacak reklam filmini, tanıtım filminiz ve ya diğer içerik seslendirmeleriyle ilgili daha fazla seslendirmen için ses bankası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Reklam Seslendirmelerinde reklam metinleri çok önemlidir.

Zira reklam metinlerinin anlatım bozukluğu içermemesi, amaca uygun yazılması seslendirme sanatçısının seslendirme yaparken işini kolaylaştıracak ve doğru bir okuma olacaktır. Reklam Seslendirmelerinde reklam metinleri seslendirme ajansı bünyesindeki metin yazarları tarafından el emeği göz nuru olarak yazılır ve mutlaka müşteriye seslendirme öncesinde onaylattırılır. Reklam metinleri yazımı gerçekleştiren bu ekip seslendirme aşamasında da seslendirme sanatçısının yanında ve sürecin takipçisi olurlar. Reklam seslendirme hizmetlerinin içerisinde reklam metinleri yazmak zor olduğundan bazı ajanslar hazır reklam metinleri kullanmak yolunu seçerler. Bize göre bu son derece yanlıştır. Başka reklam metinlerinden esinlenmek, kopya çekmek sektörde gelişimi engellediğinden ve kısır bir döngüye soktuğundan orijinal fikirleri destekliyoruz.

Reklam Seslendirme Örnekleri

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • REKLAM SESLENDİRME HİZMETLERİ

  Reklam seslendirme hizmetleri radyo, televizyon ve sosyal medya reklam seslendirmeleri olarak üç başlık altında verilir. Medya üretimi sektöründe reklam seslendirme hizmetinin en çok ihtiyaç duyulduğu alan sosyal medya reklam seslendirmeleri. Televizyon ve radyo reklam seslendirme hizmeti ise sosyal medyada yayınlanan reklam filmi seslendirme hizmetini takip eden diğer hizmetler arasında yer alıyor. Televizyon mecrasında yayınlanan reklam filmleri seslendirme hizmetleri olsun radyo reklam seslendirme hizmetleri olsun gerekse sosyal medya reklam seslendirme hizmetleri olsun BiberSA prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı olarak reklam seslendirme hizmetlerinin tamamında müşteriyi iyi dinliyor, brief alıyor, reklam metni hazırlıyor seslendirme ve prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Reklam seslendirme hizmetini müzikli, efektli şekilde prodüksiyonunu yapıp teslim ediyoruz.
 • REKLAM SESLENDİRME AJANSI

  Reklam seslendirme hizmetlerinin tamamının verildiği yerlere seslendirme ajansları denilmektedir. Reklam seslendirme ajanslarında ses cast, ses bankası gibi seslendirme seslendirme sanatçılarının seslerinin teşhir edildiği platformlardır. Genellikle internet ortamında veya iOS ve Android uygulama olaraka indirilip seçim yapılabilen interaktif platformlar olarak karşımıza çıkabilmektedir. Reklam seslendirme herkesin bildiği üzere oldukça büyük ustalık ve yetenek isteyen bir iştir. Reklam seslendirme hizmetlerinin sunulduğu ajanslarda seslendirme yönetmeni oldukça önemli bir faktördür. Seslendirme sanatçısını yönlendirebilen hangi vurgunun nerede daha güzel durduğuna karar veren seslendirme yönetmenleri etkileyici reklam seslendirmelerinin baş aktörleridir. BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı olarak iki farklı seslendirme dublaj yönetmeni ve donanımlı kayıt teknolojisi eşliğinde reklam seslendirme çalışmalarını büyük titizlik ve özenle hazırlıyor ve teslim ediyoruz.
 • REKLAM SESLENDİRME FİYATLARI

  Türkiye’de medya üretimi sektöründe faaliyet gösteren seslendirme ajansları hemen hemen aynı fiyat politikasını belirlemektedir. Reklam seslendirme fiyatları ‘kaşe bedeli + metin uzunluğu (kelime sayısı) + yayınlanacak mecra = reklam seslendirme bedeli’ formülüyle hesaplanır. Yukarıda sizin için reklam seslendirme fiyatları hesaplama aracı hazırladık. Reklam seslendirme fiyatları hesaplama aracı yaklaşık olarak bir reklam seslendirme metninin ne kadar bütçe ile yapılabileceğini yaklaşık olarak hesaplar. Tam bütçelendirme için lütfen metninizi ve seçtiğiniz seslerle birlikte mail adresimiz üzerinden iletişime geçiniz. Reklam seslendirme fiyatlarını hesaplarken kaşe bedeli olmayan seslendirme sanatçıları için kelime başına maliyet olarak ta hesaplanmaktadır. BiberSA prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı olarak doğru ve kaliteli sesi markanızla buluşturmayı hedeflerken aynı zamanda bu hizmeti en düşük maliyet ile müşterilerimize teslim ediyoruz.
 • REKLAM SESLENDİRME SANATÇILARI

  Seslendirme işi ile uğraşan ses yeteneği, seslendirme sanatçısı sayısı Türkiye’de yaklaşık 5.000 kişi Dünyada ise bu sayı yaklaşık 600.000 kişiyi buluyor. Seslendirme sanatçısı nasıl olunur? ile ilgili internette sayısız yazı bulabilirsiniz. Seslendirme sanatçısı olmak için en iyi yolun çıraklıktan ustalığa giden bir yol olduğunu söyleyebiliriz. Buda azim ve uzun bir zaman gerektirir. Türkiye’nin en meşhur seslendirme sanatçılarının yanında en yetenekli seslerini ses bankasında bulunduran BiberSA Prodüksiyon, reklam seslendirme projeleriniz için kusursuz sesler sunuyoruz. Seslendirme sanatçısı seçimini reklam filminizin konseptine uygun seçiyor, hizmeti aynı günde teslim ediyoruz. Seslendirme sanatçılarımızla dilerseniz stüdyoda kayıt esnasında ekibinizle bulunabilirsiniz. Yüksek kayıt teknolojisiyle reklam seslendirmelerinizi hazırlayan BiberSA Prodüksiyon işlerinizi tam zamanında teslim ediyor.
WhatsApp ile Hızlı Destek