Reklamını Kim Seslendiriyor?

Reklamını Kim Seslendiriyor?

Reklamını Kim Seslendiriyor?

Onların seslerini her gün duyuyorsunuz? En ünlü markalarda, kampanyalarda, belgesellerde, metrolarda, sürekli konuşan o sesler. “Peki ama kimin sesleri? Yüzlerini de bir görsek!” diyip araştırma yaptığınız oluyor mu? Birçok insan için bu sorunun cevabı evet! Sektörle alakası olsun ya da olması her gün duyduğu seslere karşı kayıtsız kalamayıp internetin başına geçenlerin sayısı oldukça fazla. Demek ki insanlar reklamları kim seslendiriyor diye artık merak ediyor.

Seslendirme ajansları bilir, zaman zaman iş hayatında müşterilerden “X reklamının sesi kime ait? Biz onu kullanmak istiyoruz” gibi talepler geldiği bile olur. Çünkü iş veren taraf bir yayın mecrasında o sesi duymuştur ve “işte bizim markamıza yakışır bir ses” diyerek ulaşmaya çalışmaktadır o seslendirmene.

Ünlü reklam kampanyalarının ardındaki bu sesler, son zamanlara kadar ismi bile bilinmeden, ancak duyduğunuzda, konuştuğu reklam markaları ile hemen bağlantı kurduğumuz seslerdi. Günümüzde sektör çalışanlarının da gayreti ile sıkça gündeme gelmeye başlayan seslendirmen kimlikleri, bazılarını şaşırtmıyor değil.

Altan ERKEKLİ, Çetin TEKİNDOR, Erol GÜNAYDIN, Haluk BİLGİNER, Mehmet Ali ERBİL, Okan BAYÜLGEN, Sungun BABACAN, Barış FALAY, Güven KIRAÇ, Mazlum KİPER, Toprak SERGEN, Gülen KARAMAN, Bedia ENER gibi isimler sürekli duyduğumuz seslerden sadece birkaçı ve eminiz ki şimdi bu sanatçıların seslerini hatırladığınızda aklınızda canlanan bir reklam filmi de mutlaka olacaktır. Hatta birçoğunu sadece sesiyle değil ekranlarda ki unutulmaz oyunculuklarıyla da tanıyoruz ve seviyoruz.

Yapacağınız reklam projelerinde marka sesiniz neden tanınan bir ses olmasın?

Tecrübeleri ile sıradan bir reklam metnini dahi ne kadar etkileyici bir şekilde seslendirebileceklerini bir düşünün. Evet! Sektörde büyük markalara ses veren bu ünlü sesler, sizin reklamınızı da seslendirebilir. Bunun için BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı ile iletişime geçip bilgi alabilir veya ajansın web sitesinde ulaşabileceğiniz ses bankasından beğendiğiniz, markanıza uygun gördüğünüz sesi seçebilirsiniz.

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme ve Dublaj Ajansı olarak, bugüne kadar ki işlerimizde her zaman seçici olmaya özen gösterdik ve bu seçiciliği profesyonel seslendirme castımıza da yansıttık. Böylece sizlere Türkiye’nin en tecrübeli ve meşhur seslerini sunma şansımız oldu. O nedenle profesyonel seslendirmeye ihtiyacınız varsa teklif almak için ve sorularınızın cevabını bulmak için bizimle iletişime geçin. BiberSA Prodüksiyon bu konuda sizlere kılavuz olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp ile Hızlı Destek