fbpx

Reklamını Kim Seslendiriyor?

Reklamını Kim Seslendiriyor?

Reklamını Kim Seslendiriyor?

Birçoğumuz iyi bir televizyon izleyicisi olduk. Hatta reklamları bile kaçırmıyoruz. Reklamları zevkle izlerken şurada şu daha iyi olabilirdi, şu reklam iyi seslendirilmemiş, bu reklam kötü olmuş gibi yorumlar yapıyoruz. Hepimiz birer reklam eleştirmeni olduk. Hatta merakımızdan falanca reklamı kim seslendiriyor, filanca reklama kim ses verdi gibi soruları birçoğumuz merak ediyoruz ve araştırmaya koyuluyoruz.

Geçenlerde BiberSA Prodüksiyonu telefonla arayıp, Yapı kredi bankası reklamını kim seslendiriyor? Ziraat bankası reklamını kim seslendiriyor? Gibi yüzlerce soru geldi inanır mısınız? Demek ki insanlar reklamları kim seslendiriyor merak ediyor. Sektörde büyük markalara ses veren ünlü sesler, sizin reklamınızı da seslendirebilir. Bunun için yapılması gereken BiberSA Prodüksiyon seslendirme ve dublaj ajansı ile iletişime geçip bilgi almak veya ses bankasından beğendiğiniz, markanıza uygun gördüğünüz sesi seçmek…

Digitürk reklamını seslendiren kişi, Petrol ofisi reklamını seslendiren kişi, Loreal reklamını seslendiren kişiyi mi ararsın hepsi internette merakını gidermek için arama yapıyor. BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı Profesyonel Seslendirme Castı ile sizlere Türkiye’nin En iyi seslerini sunuyor.

Reklamı kim seslendiriyor merak ediyorsanız, BiberSA Prodüksiyon blog sayfalarındaki yüzlerce yazı bu anlamda sorularınızın cevap bulmasında sizlere yardımcı olacaktır. Reklam sesleri, Seslendirme sanatçıları, seslendirmenler, dublaj sesleri ve seslendirme konusundaki yüzlerce yetenek reklam filmleri seslendirmesinde BiberSA Prodüksiyon ses bankasında.

Reklamını kim seslendiriyor?

Özel bir seslendirmene, profesyonel seslendirmeye ihtiyacınız varsa seslendirmen kaşe bedelleri konusunda bilgi edinebilir, sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Seslendirmen kaşe bedelleri Ulusal, Yerel- bölgesel ve sosyal medya gibi mecralara göre farklılıklar gösterebilir. Bu konuda BiberSA Prodüksiyon sizlere kılavuz olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp ile Hızlı Destek