fbpx

Santral Seslendirme Hizmeti

Santral Anons Seslendirme hizmeti içeriğinde, firmanızın santral hattını arayan müşterilerinizi karşılayacak anons seslendirme hizmeti verilmektedir. Kurumsal olarak santral hattınızı arayan müşterilerinizi profesyonel seslendirmenler karşılasın, firmanızın itibarı artsın. Santral anonsları, ses bankamızdan seçeceğiniz uzman seslendirmen kadromuzdan sesler ve santral fon müzikleri ile tasarımı yapılarak sunulmaktadır. Santral Anons hizmeti alarak kurumsal kimliğinize yatırım yaparsınız ve bunu profesyonel bir ekiple yapmak sizi bir adım öne çıkarır. Santral seslendirme fiyatları ile ilgili canlı destekten sorularınızı yanıtlıyoruz. Santral seslendirme hizmeti AYNI GÜN teslim edilmektedir. Santral anons örnekleri için sayfamızda bulunan referanslarınızı dinleyebilirsiniz. Santral seslendirme hizmeti ile ilgili detaylı bilgiyi iletişim sayfamızdan müşteri temsilcimize ulaşarak alabilirsiniz.

Santral Sesi Nasıl Seçilir?

Sizler çalışırken şirketinizin telefonlarına cevap verecek, onları doğru departmanlara yönlendirecek kurumsal santral sesini seçmek için birkaç ayrıntıya dikkat çekmek istiyoruz. Öncelikle firmanızın bulunduğu sektör ses seçimi açısından önemli. Örneğin sektör bazında bir eğitim kurumuysanız santral ses seçiminiz daha güven veren bay ya da bayan santral sesleri olmalı. Bir hastane veya sağlık kurumuysanız yine aynı şekilde güven verici bir ses tonu sizi arayanları karşılamada etkili santral sesi çözümlerindendir. Tabi tüm sektörler için ortak bir nokta santral sesinin samimi ve içten olması. Santral seslendirmesinde diğer bir husus müşteriyi telefonda bekletmemek adına cümleleri çok fazla uzatmadan en kestirme şekilde müşteriyi yönlendirmek olacaktır.

Santral Seslendirme Örnekleri

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • NEDEN SANTRAL SESLENDİRME?

  Günde 100-200 çağrı gelen bir firma düşünün. Ve bu çağrıları karşılayan ve her birine cevap veren çağrı merkezi kurduğunuzu. Oldukça maliyetli sayılan bu yöntem sadece telefonda soru ve problemlerine cevap bulamayan müşteriler için büyük firmalara hizmet veriyor. Çok daha az maliyete IVR santral sistemleri kurup, santral seslendirme hizmeti alıp gelen çağrılara bilgi ve yönlendirme amaçlı destek sunulabilir. Bu aşamada santral seslendirme çok önemli. Zira gereksiz bulunan ve sıradan bir sese yaptırılan santral seslendirme hizmeti karşılığında şirket profilinde önemli puan düşüşlerine sebebiyet verebiliyor. Müşteriler şirketinizin profilini telefon karşılama sesinin diksiyonuna bakarak puanlayabiliyor. Araştırmalar şirketiniz ile ilk kez etkileşime geçen müşterinin şirketiniz için yaptığı genel değerlendirmedeki payı %40 oranında. Bunun için şiddetle profesyonel santral seslendirme hizmeti almanız öneriliyor. BiberSA Prodüksiyon olarak bu konuda profesyonel santral seslerimiz ile hizmet sunuyoruz.
 • SANTRAL ANONS SESLENDİRME

  Kurumsal firmalar artık telefona direkt bakan personel istihdam etmek istemiyor. Dünyada bu ihtiyacı akıllı telefon santralleri karşılıyor. Yeni nesil akıllı telefon santralleri oldukça kabiliyetli. Ses tanıma özelliği, sesli komut algılama, sesli yanıt verebilme gibi donanımlara sahip bir yapıda. Kurumsal firmaları arayan müşteriler, telefon karşılayıcısı tarafından istenilen aboneye yönlendiriliyor, isterse bilgi alıyor veya gerekli işlemleri telefondan tuşlamalarla insan desteğine ihtiyaç duymadan halledebiliyor. Burada en önemli noktaların başında akıllı telefon santrallerinde karşılayıcının yani seslendirmenin karizmatik bir ses, arayan aboneyi sıkmadan seri ve akıcı bir lisan ile konuşuyor olması çok çok önemli. İşte BiberSA Prodüksiyonun önemi tam bu noktada anlaşılıyor. BiberSA Prodüksiyon profesyonel santral sesleriyle bu stratejiye uygun anonslar hazırlayarak sizlere sunuyor. Profesyonel erkek kadın santral seslerimiz ile kurumsal firmalara ses veriyoruz. Bu hizmet sektörde santral seslendirme hizmeti olarak anılmaktadır. Santral anons ise icranın ismi olarak anılmaktadır.
 • SANTRAL KARŞILAMA ANONSLARI

  Şirketinizin telefonda müşterilerinizi karşılayan profesyonel bir sese mi ihtiyacınız var? O zaman sizin santral seslendirme hizmetine ihtiyacınız var demektir. Telefon karşılama veya santral karşılama anonsları santral seslendirme hizmeti adı ile satın alınabilen hizmetler arasındadır. Müşterilerinizi telefonda profesyonel seslendirme sanatçılarımız karşılasın. Yüzlerce seslendirme sanatçısı arasından, seslendirme sanatçılarının daha önce seslendirdiği santral anonslarını dinleyerek seçim yapabilir, şirketiniz için doğru sesi seslendirme yönetmenlerimizden telefon desteği alarak seçebilirsiniz. Müşterilerinizi karşılayan sesin ne derece önemli olduğunu şüphesiz çok önemli. Bazı kurumlar santral seslendirme hizmetini gereksiz bularak kurum içerisinden sıradan bir sese seslendirme yaptırmaktadırlar. Bu yanlıştır. Nedeni ise kurumunuzu telefonda arayan müşteriniz telefonda karşılayan kişinin ses tonundan firmanızın profil analizini yapabilir. Bu ilk profil değerlendirmesi kurumunuzun genel değerlendirmesi içerindeki payı %40 civarındadır. Santra karşılama sesinin seçimi konusunda profesyonel bir destek almanız çok önemlidir. BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı olarak kurumunuz için en iyi sesi en uygun bütçeler ile sizlere sunuyoruz.
 • SANTRAL SESLENDİRME FİYATLARI

  Santral seslendirme fiyatları seçilen seslendirmene göre değişiklik göstermektedir. Profesyonel seslendirme sanatçılarının yer aldığı ses bankasından demolarını dinleyip seçeceğiniz her sesin bir kaşe bedeli mukabili çalıştığını hatırlatmak isteriz. Santral seslendirme fiyatları kelime birim fiyatları üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Santral seslendirme fiyatını belirlemek için kelime sayısı, seçilen seslendirmenin kaşe bedeli göz önünde bulundurularak bütçeleme yapılır. BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı profesyonel sesleri markanız ile en uygun kaşe bedelleriyle buluşturur. Üstelik ajans komisyonu gibi ek ücretler talep etmez.
 • SANTRAL BEKLETME FON MÜZİKLERİ

  Santral anonslarının arkasında kullanılan müziklerdir. Genellikle rahatsız etmeyen dinlendirici müzikler olarak tercih edilirler. Şirketin faaliyet gösterdiği sektöre uygun müzikler tercih edilebilir. Bu konuda ajansımız profesyonel çözüm sunmaktadır. Stok müzikler ve özgün müzikler arasından müşteri tercihine göre müzikler tercih edilebilir. Santral seslendirme hizmeti kapsamında kısa anonslar değil ama genel karşılama anonslarında mutlaka müzik kullanılmaktadır. IVR seslendirme hizmetinde ise müşteri tercihine göre müzik kullanılmaktadır. Stok müzikler hizmet bedeline (seslendirmen kaşe bedeli) dahil olan müziklerdir. Markaya, hizmete veya ürüne yönelik özgün müzikler ise hizmete ek seçenek olarak sunulmaktadır. Özgün santral bekletme müzikleri fiyatları için ayrıca teklif isteyebilirsiniz. Santral bekletme müzikleri kullanırken telif konusuna dikkat etmenizi öneririz. Zira telif konusunda cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı olarak teslim ettiğimiz santral bekletme müziklerinin teliflerini imzalı ve kaşeli olarak teslim ediyoruz.
WhatsApp ile Hızlı Destek