PROFESYONEL SESLENDİRME AJANLARIMIZI DİNLEYİN!

Daha fazla ajan dinlemek için ses bankamıza gidin


SESLENDİRME AJANSI NELER YAPAR?

BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı olarak; reklam filmi dublaj, tanıtım filmi dublaj, reklam filmi seslendirme, santral anonsları, ivr seslendirmeler, kitap seslendirme, belgesel seslendirme, e-learning seslendirme, eğitim seslendirmeleri, whiteboard ve infografik seslendirme, haber seslendirme ve jingle şarkılı reklamlar alanında çözümler sunuyoruz.

Seslendirme ve dublaj hizmetlerimize ek olarak çeviri deşifre altyazı, post prodüksiyon hizmetleri sunduğumuz çözümler arasında. Ses ve sese dair Türkiye’nin en iyi ses dublaj castıyla birçok yapım şirketine seslendirme dublaj desteği sağlıyoruz. Televizyon, sosyal medya, radyo mecralarında dönen sayısız reklam ve tanıtım filmlerinde seslerimiz var.

Türkiye’de medya üretimi sektöründe reklam ajansı, haber ajansı, cast ajansı, seslendirme ajansı adı altında birçok şirket ajans hizmetleri sunmaktadır. Seslendirme sanatçılarıyla markayı buluşturan yerler seslendirme ajansları olarak kabul görmektedir. BiberSA Prodüksiyon seslendirme dublaj ajansı olarak seslendirme sanatçılarını müşteriyle buluşturan ses cast hizmetinin yanı sıra seslendirme stüdyosu, anons kayıt, post prodüksiyon gibi hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma hedefindeyiz. Seslendirme ajansımıza kayıtlı 600’ün üzerinde yerli yabancı seslendirme sanatçısı, seslendirmen, vokal ile Türkiye’de yapım şirketleri, dijital ajanslar, reklam ajansları ve freelancerlar olmak üzere birçok kurum veya kişiye seslendirme dublaj çözümleri öretiyoruz.

Seslendirme Çalışmaları

Seslendirme ve Dublaj stüdyomuzda tanıtım filmleri, reklam filmleri ve daha birçok projeye ses verdik. BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı olarak gönüllü hizmet verdiğimiz kamu spotları, bilgilendirme tanıtımları, sosyal sorumluluk projeleri en prestijli işlerimizden… Yine Medya Üretimi sektöründe birçok markaya, ürüne, hizmete yönelik ses verdiğimiz projelerimizi bu sayfamızda paylaşıyoruz.

Dublaj Çalışmaları

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı, Seslendirme Cast’ında bulunan seslendirme sanatçılarıyla, ses yetenekleriyle sektördeki birçok video projesine dublaj desteği sunuyoruz. Genellikle bu hizmetimizi, yabancı dilde seslendirilen bir videonun Türkçe seslendirilmesi işlemi şeklinde veriyoruz. Yaptığımız Dublaj çalışmalarından sizler için birkaç örnek seçtik.

Yabancı Dil Seslendirme Çalışmaları

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı olarak Dünya’nın en iyi seslerini sizler için ses cast’ımızda bulunduruyoruz. Dünya’da ün yapmış en başarılı Voiceover’lar 100’ün üzerinde farklı dil seçeneği ile video projelerinize ses vermek için bekliyorlar. Yabancı Dilde Seslendirme hizmetini verdiğimiz birçok marka, ürün, hizmet aldıkları hizmetten memnun kalarak, başka markalarla tanışmamıza vesile oldular. Bu çalışmalardan birkaçını sizler için seçtik.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • SES CAST AJANSI

  BiberSA Prodüksiyon yerli yabancı birçok dublaj sanatçısının yer aldığı platformdur. Web sayfamız üzerinden ses bankası sekmesinden seslendirme sanatçılarının seslerini dinleyebilir, beğendiğiniz seslerden favori ses listesi oluşturabilir, oluşturduğunuz favori ses listesini paylaşabilmektesiniz. Ses cast’ımıza yeni katılan seslendirme sanatçılarını çalıştığımız ve duyuru ağımız içerinde olan müşterilerimizle beğenilerini belirleme amaçlı paylaşıyoruz. Çalıştığımız seslendirme sanatçıların birçoğu Türkiye’nin en meşhur celebrity sesleri arasında yer almaktadır. Yine ses cast ımızda kadın sesler, erkek sesler, çocuk sesler, native sesler, celebrity sesler gibi farklı kategorilerde ses bulabilirsiniz.
 • SESLENDİRME AJANSI OLARAK NELER YAPTIK?

  Seslendirme Ajansı firması olarak faaliyet gösterdiğimiz Medya üretimi sektöründe; Stüdyo kayıt hizmetleri, Seslendirme, Dublaj, Dublaj kayıt, Jingle, Reklam Seslendirme, Reklam Filmi, Reklam Film Senaryoları, yaratıcı reklam metinleri, çeviri ve ses tasarımı işleri yapan ekibimizle gece gündüz sizler için çalışıyoruz. Orijinal reklam fikirleri oluşturup, piyasa şartlarına uygun PR araştırmalarıyla televizyon, radyo ve sosyal medyada yayınlanmak üzere reklamlar üretiyoruz. İşimizi aşk ile yapmanın verdiği titizliği yaptığımız işlere yansıttık.

  Nitelikli ekibimiz ile yaratıcı reklam fikirleri oluşturup, markalara özel reklam stratejileri geliştirdik. Markanın, ürünün ve ya hizmetin piyasa şartlarındaki analizlerini yaparak, rakiplerinden bir adım önde olmasını sağladık. Seslendirme Ajansı olarak; sesli çekim, ses cast oluşturma, dublaj cast oluşturma, yabancı dil seslendirme, santral seslendirmeleri, jingle müzikleri gibi hizmetler ile on beş yılı aşkın süredir medya üretimi sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

  Sosyal medya ve diğer iletişim kaynaklarından bizlere ulaşan müşterilerimize cazip teklifler sunarak, projelerinde çözüm ortağı oluyoruz. BiberSA Prodüksiyon olarak Türkiye’nin dev şirketlerine, marka danışmanlığı, reklam stratejileri geliştirme, medya planlama ve sosyal medya reklamları gibi hizmetler sunduk. Seslendirme Ajansı Firması olarak yaptığımız işlerden birkaç örneği sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşlerimizle ilgili daha fazla örnek izlemek ve dinlemek için vimeo ve youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

 • SESLENDİRME AJANSINDAN NASIL HİZMET ALIRIM?

  Seslendirme ajansımızdan hizmet alabilmek için seslendirme projenizin olması gerekmektedir. Bir tanıtım filmi projesi, reklam filmi projesi, santral seslendirme projesi, kitap seslendirme projesi gibi gibi projeniz varsa seslendirme ajansımıza mail, Whatsapp veya telefon yoluyla ulaşabilir projenizin seslendirme veya dublaj süreci ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Seslendirme ajansından hizmet almadan önce mutlaka seslendirme projeniz için detaylı brief vermelisiniz. Kelime sayısı, yayın mecrası, seçtiğiniz ses bilgilerini içeren detaylı bilgi verip hizmet almaya başlayabilirsiniz. Seslendirme ajansı olarak jingle şarkılı reklam projelerine vokal ses almak için ilgili hizmetin sayfasına girip jingle vokal sayfasındaki sesleri dinleyip bilgi alabilirsiniz.
 • SESLENDİRME AJANSI FİYATLARI

  Seslendirme ve dublaj hizmetleri seçilen seslendirme sanatçısının kaşe bedeline, projenin yayınlanacak mecrasına, ne kadar süre yayında kalacağı, projenin toplam süresi veya metin uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Seslendirme projesinde süre olarak tabir ettiğimiz metindeki toplam kelime sayısı veya video projesinin saniye cinsinden uzunluğu önemlidir. Zira seslendirme projesinine göre bir maliyet hesaplaması yapılır. Seslendirme ajanslarında genel olarak bir seslendirme tarifesi olmaz. Kelime başı maliyet veya saniye başı maliyet yine sabit değildir. Çünkü yayın mecrası ve diğer unsurlar fiyatın değişmesinde rol oynar. Ama genel olarak bir fikir oluşması açısından reklam fiyatları hesaplama aracına göz atabilirsiniz.
 • SESLENDİRME AJANSINA KAYIT KOŞULLARI

  Seslendirme dublaj ajansı olarak Türkiye’de profesyonel deneyimli sesler ile çalışıyoruz. Bu konuda seslendirme başvurusu yapanlar arasında yetkili çalışma arkadaşlarımız bu kriterler doğrultusunda ses bankamıza ses seçmektedirler. Seslendirme ajansına kayıt olmak için daha önce yapmış olduğunuz reklam seslendirme, belgesel, tanıtım filmi, santral gibi seslendirme demolarınız ve CV’niz ile birlikte mail yoluyla başvuruda bulunabilirsiniz. Olumlu sonuç dışında başvurulara dönüş yapmadığımızı bilmenizi isteriz.
WhatsApp ile Hızlı Destek