fbpx

PROFESYONEL SESLENDİRME AJANLARIMIZI DİNLEYİN!

DAHA FAZLA SESLENDİRME AJANI DİNLEMEK İÇİN SES BANKASINA GİDİN

SESLENDİRME AJANSI NELER YAPAR?

Seslendirme Dublaj Ajansı olarak hizmet verdiğimiz medya üretimi sektöründe Türkiye’nin en meşhur seslendirme sanatçılarıyla seslendirme projelerinize ses veriyoruz. 70 farklı yabancı dilde seslendirme dublaj hizmetinin yanında, çeviri dublaj altyazı, reklam metinleri yazım hizmeti veriyoruz. Santral anons, reklam seslendirme, animasyon seslendirme, dublaj, jingle reklam, tanıtım filmi seslendirme, reklam filmi seslendirme, belgesel seslendirme, e-learning, kitap seslendirme, haber seslendirme hizmetlerimizden diğerleri. Seslendirme Ajansı olarak teslim ettiğimiz binlerce seslendirme dublaj projesini sosyal medya hesaplarımızdan ve youtube sayfamızdan takip edebilirsiniz. Seslendirme Ajansı olarak profesyonel seslendirme sanatçılarıyla çalışıyoruz. Profesyonel seslendirme sanatçılarının ses örneklerini ses bankası sayfamızı ziyaret ederek dinleyebilirsiniz.

Seslendirme Hizmeti

Seslendirme stüdyomuzda reklam filmleri ve radyo reklamlarına ses vererek reklam seslendirme, santral seslendirme, belgesel seslendirme, e-learning seslendirme, anons seslendirme gibi marka, ürün, hizmet odaklı görsel ve sesli içeriklerine seslendirme hizmeti sunuyoruz. Ses bankamızda yer alan Türkiye’nin en meşhur ve en iyi sesleri arasından projeniz için en cazip sesi seçebilir, seslendirme hizmetini aynı gün teslim alabilirsiniz. Youtube kanalımızda ses verdiğimiz birçok projeyi izleyebilirsiniz.

Dublaj Hizmeti

Dublaj stüdyomuzda reklam filmleri, tanıtım filmleri, belgesel gibi görsel içeriklerde karakterlere dublaj hizmeti sunuyoruz. Yabancı bir dilde hazırlanmış tanıtım filmi, reklam filmi, belgesel gibi videoları öncelikle Türkçe diline çevirisini yaparak yabancı dilden Türkçe’ye senkron dublaj desteği sağlıyoruz. Bu görsel içeriklerde karakter ve oyuncular için cast oluşturup aynı dün teslim ilkemiz ile anında çözüm sunuyoruz.Youtube kanalımızda ses verdiğimiz birçok projeyi izleyebilirsiniz.

Yabancı Dil Seslendirme Hizmeti

Seslendirme ve Dublaj konusunda Türkiye’nin en tecrübeli ve kaliteli ekibine sahibiz. Bibersa Prodüksiyon olarak yabancı dil seslendirme konusunda 70 dilde (native) konuşan Dünya’nın en iyi sesleriyle çalışıyoruz. Yabancı dil ses cast’ımızda bulunan seslerimizin birçoğunun ses kaydını İstanbul’daki kendi stüdyomuzda, bazı seslerin kayıtlarını kendi ülkelerinde anlaşmalı olduğumuz stüdyolarda alıyoruz. Yabancı dilde seslendirme hizmeti olarak en çok talep gören seslendirme dilleri arasında ingilizce seslendirme, arapça seslendirme, almanca seslendirme, fransızca seslendirme, rusça seslendirme, italyanca seslendirme, çince seslendirme gibi hizmetler yer alıyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • SES CAST AJANSI

  BiberSA Prodüksiyon yerli yabancı birçok dublaj sanatçısının yer aldığı platformdur. Web sayfamız üzerinden ses bankası sekmesinden seslendirme sanatçılarının seslerini dinleyebilir, beğendiğiniz seslerden favori ses listesi oluşturabilir, oluşturduğunuz favori ses listesini paylaşabilmektesiniz. Ses cast’ımıza yeni katılan seslendirme sanatçılarını çalıştığımız ve duyuru ağımız içerinde olan müşterilerimizle beğenilerini belirleme amaçlı paylaşıyoruz. Çalıştığımız seslendirme sanatçıların birçoğu Türkiye’nin en meşhur celebrity sesleri arasında yer almaktadır. Yine ses cast ımızda kadın sesler, erkek sesler, çocuk sesler, native sesler, celebrity sesler gibi farklı kategorilerde ses bulabilirsiniz.
 • SESLENDİRME AJANSI OLARAK NELER YAPTIK?

  Seslendirme Ajansı firması olarak faaliyet gösterdiğimiz Medya üretimi sektöründe; Stüdyo kayıt hizmetleri, Seslendirme, Dublaj, Dublaj kayıt, Jingle, Reklam Seslendirme, Reklam Filmi, Reklam Film Senaryoları, yaratıcı reklam metinleri, çeviri ve ses tasarımı işleri yapan ekibimizle gece gündüz sizler için çalışıyoruz. Orijinal reklam fikirleri oluşturup, piyasa şartlarına uygun PR araştırmalarıyla televizyon, radyo ve sosyal medyada yayınlanmak üzere reklamlar üretiyoruz. İşimizi aşk ile yapmanın verdiği titizliği yaptığımız işlere yansıttık.

  Nitelikli ekibimiz ile yaratıcı reklam fikirleri oluşturup, markalara özel reklam stratejileri geliştirdik. Markanın, ürünün ve ya hizmetin piyasa şartlarındaki analizlerini yaparak, rakiplerinden bir adım önde olmasını sağladık. Seslendirme Ajansı olarak; sesli çekim, ses cast oluşturma, dublaj cast oluşturma, yabancı dil seslendirme, santral seslendirmeleri, jingle müzikleri gibi hizmetler ile on beş yılı aşkın süredir medya üretimi sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

  Sosyal medya ve diğer iletişim kaynaklarından bizlere ulaşan müşterilerimize cazip teklifler sunarak, projelerinde çözüm ortağı oluyoruz. BiberSA Prodüksiyon olarak Türkiye’nin dev şirketlerine, marka danışmanlığı, reklam stratejileri geliştirme, medya planlama ve sosyal medya reklamları gibi hizmetler sunduk. Seslendirme Ajansı Firması olarak yaptığımız işlerden birkaç örneği sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşlerimizle ilgili daha fazla örnek izlemek ve dinlemek için vimeo ve youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

 • SESLENDİRME AJANSINDAN NASIL HİZMET ALIRIM?

  Seslendirme ajansımızdan hizmet alabilmek için seslendirme projenizin olması gerekmektedir. Bir tanıtım filmi projesi, reklam filmi projesi, santral seslendirme projesi, kitap seslendirme projesi gibi gibi projeniz varsa seslendirme ajansımıza mail, Whatsapp veya telefon yoluyla ulaşabilir projenizin seslendirme veya dublaj süreci ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Seslendirme ajansından hizmet almadan önce mutlaka seslendirme projeniz için detaylı brief vermelisiniz. Kelime sayısı, yayın mecrası, seçtiğiniz ses bilgilerini içeren detaylı bilgi verip hizmet almaya başlayabilirsiniz. Seslendirme ajansı olarak jingle şarkılı reklam projelerine vokal ses almak için ilgili hizmetin sayfasına girip jingle vokal sayfasındaki sesleri dinleyip bilgi alabilirsiniz.
 • SESLENDİRME AJANSI FİYATLARI

  Seslendirme ve dublaj hizmetleri seçilen seslendirme sanatçısının kaşe bedeline, projenin yayınlanacak mecrasına, ne kadar süre yayında kalacağı, projenin toplam süresi veya metin uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Seslendirme projesinde süre olarak tabir ettiğimiz metindeki toplam kelime sayısı veya video projesinin saniye cinsinden uzunluğu önemlidir. Zira seslendirme projesinine göre bir maliyet hesaplaması yapılır. Seslendirme ajanslarında genel olarak bir seslendirme tarifesi olmaz. Kelime başı maliyet veya saniye başı maliyet yine sabit değildir. Çünkü yayın mecrası ve diğer unsurlar fiyatın değişmesinde rol oynar. Ama genel olarak bir fikir oluşması açısından reklam fiyatları hesaplama aracına göz atabilirsiniz.
 • SESLENDİRME AJANSINA KAYIT KOŞULLARI

  Seslendirme dublaj ajansı olarak Türkiye’de profesyonel deneyimli sesler ile çalışıyoruz. Bu konuda seslendirme başvurusu yapanlar arasında yetkili çalışma arkadaşlarımız bu kriterler doğrultusunda ses bankamıza ses seçmektedirler. Seslendirme ajansına kayıt olmak için daha önce yapmış olduğunuz reklam seslendirme, belgesel, tanıtım filmi, santral gibi seslendirme demolarınız ve CV’niz ile birlikte mail yoluyla başvuruda bulunabilirsiniz. Olumlu sonuç dışında başvurulara dönüş yapmadığımızı bilmenizi isteriz.
WhatsApp ile Hızlı Destek