Seslendirme Ajansı olarak neler yaptık?

Seslendirme Ajansı firması olarak faaliyet gösterdiğimiz Medya üretimi sektöründe; Stüdyo kayıt hizmetleri, Seslendirme, Dublaj, Dublaj kayıt, Jingle, Reklam Seslendirme, Reklam Filmi, Reklam Film Senaryoları, yaratıcı reklam metinleri, çeviri ve ses tasarımı işleri yapan ekibimizle gece gündüz sizler için çalışıyoruz. Orijinal reklam fikirleri oluşturup, piyasa şartlarına uygun PR araştırmalarıyla televizyon, radyo ve sosyal medyada yayınlanmak üzere reklamlar üretiyoruz. İşimizi aşk ile yapmanın verdiği titizliği yaptığımız işlere yansıttık.
Nitelikli ekibimiz ile yaratıcı reklam fikirleri oluşturup, markalara özel reklam stratejileri geliştirdik. Markanın, ürünün ve ya hizmetin piyasa şartlarındaki analizlerini yaparak, rakiplerinden bir adım önde olmasını sağladık. Seslendirme Ajansı olarak; sesli çekim, ses cast oluşturma, dublaj cast oluşturma, yabancı dil seslendirme, santral seslendirmeleri, jingle müzikleri gibi hizmetler ile on beş yılı aşkın süredir medya üretimi sektöründe faaliyet gösteriyoruz.
Sosyal medya ve diğer iletişim kaynaklarından bizlere ulaşan müşterilerimize cazip teklifler sunarak, projelerinde çözüm ortağı oluyoruz. BiberSA Prodüksiyon olarak Türkiye’nin dev şirketlerine, marka danışmanlığı, reklam stratejileri geliştirme, medya planlama ve sosyal medya reklamları gibi hizmetler sunduk. Seslendirme Ajansı Firması olarak yaptığımız işlerden birkaç örneği sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşlerimizle ilgili daha fazla örnek izlemek ve dinlemek için vimeo ve youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Seslendirme Çalışmaları

Seslendirme ve Dublaj stüdyomuzda tanıtım filmleri, reklam filmleri ve daha birçok projeye ses verdik. BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı olarak gönüllü hizmet verdiğimiz kamu spotları, bilgilendirme tanıtımları, sosyal sorumluluk projeleri en prestijli işlerimizden… Yine Medya Üretimi sektöründe birçok markaya, ürüne, hizmete yönelik ses verdiğimiz projelerimizi bu sayfamızda paylaşıyoruz.

Dublaj Çalışmaları

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı, Seslendirme Cast’ında bulunan seslendirme sanatçılarıyla, ses yetenekleriyle sektördeki birçok video projesine dublaj desteği sunuyoruz. Genellikle bu hizmetimizi, yabancı dilde seslendirilen bir videonun Türkçe seslendirilmesi işlemi şeklinde veriyoruz. Yaptığımız Dublaj çalışmalarından sizler için birkaç örnek seçtik.

Yabancı Dil Seslendirme Çalışmaları

BiberSA Prodüksiyon Seslendirme Dublaj Ajansı olarak Dünya’nın en iyi seslerini sizler için ses cast’ımızda bulunduruyoruz. Dünya’da ün yapmış en başarılı Voiceover’lar 100’ün üzerinde farklı dil seçeneği ile video projelerinize ses vermek için bekliyorlar. Yabancı Dilde Seslendirme hizmetini verdiğimiz birçok marka, ürün, hizmet aldıkları hizmetten memnun kalarak, başka markalarla tanışmamıza vesile oldular. Bu çalışmalardan birkaçını sizler için seçtik.

Teklif Al