fbpx

Türkiye’nin En İyi Ses Castı

Türkiye'nin En İyi Ses Castı

Bu gönderiyi paylaş

Türkiye’nin En İyi Ses Castı

Türkiye’nin en iyi ve en kalabalık seslendirme cast’ına sahip olan BiberSA Prodüksiyon Ses Cast’ına katılan seslendirme sanatçıları, yetenekleri müşterileriyle buluşturuyor. Ses Castı; farklı renkte seslendirme sanatçılarının bir araya geldiği ses bankası ya da seslendirme kadrosu olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Seslendirme ve dublaj konusunda yetenekli sesler, ünlü sesler, yabancı dil sesleri, voiceover’lar, farklı lehçe ve şivelerde konuşan yetenekler, çocuk sesler, bay sesler, erkek sesler bir araya gelerek Seslendirme Cast oluştururlar. Ses Cas’ında yer alan seslendirme sanatçıları ve yetenekler seslendirme ve dublaj ajansı bünyesinde seslendirme ve dublaj projelerine ses vererek ekstra kazanç elde ederler. Ses Cast’ında kaşe bedeli olan seslendirme sanatçıları olduğu gibi, seslendirme ajansının fiyatlarını belirlediği yeteneklerde bulunur. Genellikle seslendirme ajansları projenin bütçesine göre seslendirme yeteneklerine belirli oranda ödeme yaparlar.

Seslendirme Dublaj Cast’ına katılmak için seslendirme ajanslarının belirli kriterleri vardır. Bu kriterler arasında; iyi bir diksiyon ve ses rengi, mükemmel derecede vurgu ve tonlamalar yer alır. Bu özelliklere sahip olan seslendirme sanatçıları ve ses yetenekleri ses castı için ideal adaylardır. Ses Cast’ı Dublaj ve Seslendirme, şive ve lehçelerdeki yetenekler (özel sesler), çocuk sesler olarak üç grupta incelenir. Ses Castı’ından ses seçimi yapan firmalar bu üç kategoride projesine uygun seslendirmen seçimini yaparak reklam seslendirme sanatçısına karar veriler.

En iyi Ses Cast

En iyi Ses Cast olarak her geçen gün seslendirme ekibini yenileyen seslendirme ajansları yapım şirketlerine, reklam ajanslarına kısaca medya üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmalara farklı ses renkleri sunarak, projelerine uygun ses konusunda çözüm ortaklığı yaparlar. Seslendirme Dublaj Cast hizmeti veren BiberSA Prodüksiyon Türkiye’nin bu anlamda saygın Seslendirme Dublaj Ajansları arasında önemli bir yere sahiptir. Katılmış olduğu Sektör fuarları ve organizasyonlarda Ses Castını diğer yapım şirketlerine tanıtarak çözüm sunar.

Seslendirme Cast’ının diğer bir ismi de ses bankasıdır. Ses bankasında Türkiye’nin en iyi seslendirme sanatçıları ve yetenekleri yer alır. Ses bankasından medya üretimi sektöründe olan herkes için mutlaka uygun bir ses çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp ile Hızlı Destek