fbpx

YABANCI DİL SESLENDİRME SANATÇILARI

Yabancı dil seslendirme konusunda Türkiye’nin en büyük yabancı dil ses cast’ına sahip olan ajansımız, Dünya’nın en iyi sesleri, voiceover’lar, voicetalent’larıyla hizmet veriyor. Yabancı dil seslendirme hizmeti verdiğimiz en popüler seslendirmelerimiz; İngilizce seslendirme, Almanca seslendirme, Fransızca seslendirme, İspanyolca Seslendirme, Rusça seslendirme, Arapça seslendirme alanındadır. Yabancı dil seslendirme hizmeti talep eden müşterilerimize aynı gün satın aldıkları hizmeti teslim ederek, hızlı geri dönüş sağlıyoruz. Projenize uygun her dilde seslendirme hizmetini seslendirme ajansımızda bulabilirsiniz.

Yabancı dil seslendirme konusunda yurtdışında çalıştığımız partner stüdyolar kullandıkları kayıt teknolojilerinin kalitesi sayesinde yurt dışındaki seslendirme sanatçılarıyla ortak çalışmalar yapmaktayız. Türkiye’de bulunan yabancı seslendirme sanatçıları, yerli ancak yabancı dilde seslendirme yapan seslendirme sanatçıları seslendirme dublaj stüdyomuza gelmek şartıyla yine yüksek ses kalitesinde yabancı dil seslendirme hizmeti vermekteyiz. Türkçe’ den İngilizce’ ye çevirisi yapılan seslendirme metinleri, seslendirme cast’ımızdan seçilen voiceover’lar ile yüksek kalitede kayıt teknolojisiyle zamanında teslim edilir. Seslendirme Ajansımızda yabancı dil seslendirme sonrasında seslendirme metninde yapılan değişiklikler ve hatalar ‘revize’ kapsamında değerlendirilir ve ekstra ücret talep edilmez.

Şişli Ortaklar caddesindeki seslendirme stüdyomuzda yabancı dil seslendirmeleri ve dublaj hizmeti konusunda hizmet vererek, Türkçe ’den İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, İspanyolca, İtalyanca ve daha birçok dilde seslendirme yapmaktayız. İngilizce seslendirme konusunda, Amerikan İngilizcesi ve İngiliz İngilizcesi aksanında deneyimli yabancı dil ses bankamızı müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Türkiye’de ikamet eden yabancı dil seslendirme sanatçıları seslendirme stüdyolarına giderek ses verirken, Seslendirme ajansları bazı sesleri yurtdışından voiceover dan direk talep etmektedirler. Seslendirme ajanslarının bu yöntem ile almış olduğu seslerde şüphesiz bazı kriterler oluşmaktadır. Mesela bunlar; iyi bir stüdyoda kaliteli olarak kaydedilip edilmediği, varsa hızlı revizyon yapılabilir mi? Bunun koordinasyonu gibi şartlar ileri sürmektedirler.

Yabancı dilde seslendirme fiyatları ne kadar?

Türkçe seslendirmede olduğu gibi yabancı dilde seslendirmede de voiceover ın kaşe bedeli ve işin yayın mecrası yabancı dilde seslendirme fiyatına etki eden unsurlardır. Şu bir gerçek ki yabancı dilde seslendirme ülkemizde Türkçe seslendirmeye göre daha pahalıdır. İstanbul’da faaliyet gösteren seslendirme ajanslarına telefon ile ulaşarak ya da yabancı dil ses castından voiceover seçimi yaparak teklif alınabilmektedir.

WhatsApp ile Hızlı Destek